Nasza firma od 25 lat bardzo prężnie działa na rynku maszyn budowlanych, górniczych, przemysłowych i rolniczych
Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej.
Zakres naszej działalności obejmuje między innymi, sprzedaż części zamiennych do maszyn drogowych (koparki, ładowarki, dźwigi, spycharki,
walce, wozidła, wywrotki ciężarowe i innych specjalistycznych sprzętów i maszyn), a w szczególności elementów hydrauliki siłowej.
Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie dobrej i stabilnej pozycji rynkowej

Hydraulika siłowa maszyn jest naszą główną domeną.
Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług z zakresu sprzedaży części zamiennych. Oprócz części oryginalnych proponujemy też alternatywne zamienniki. Kupując je u nas lub wykonując remont na bazie tych produktów znacznie zmniejszysz własne koszty związane z utrzymaniem maszyny. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas części zamiennych. Nasi dostawcy to producenci certyfikowani co sprawia, że produkty przez nas dystrybuowane odpowiadają wszelkim normom i są najwyższej jakości. Obsługujemy między innymi serwisy naprawcze, firmy budowlane, kopalnie, kamieniołomy, zakłady przemysłowe i komunikacyjne, firmy handlowe i transportowe oraz indywidualnych klientów realizując własną politykę, polegającą na indywidualnym podejściu do każdego klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego specyficznych oczekiwań i potrzeb.

40000 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
50000 +
PRODUKTÓW W OFERCIE
100 +
REALIZACJI DZIENNYCH DOSTAW
25 LAT
DOŚWIADCZENIA
Zapraszamy do kontaktu
 W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy w Tychach bezpośrednio przy DK1. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod niższymi numerami telefonu, faxu lub maila: 
PPHU-BPS Bauma Parts Service
Jacek Pandzich
Jankowicka 5
43-100 Tychy
W godzinach od 8:30 do 16:30
32 216 8866
32 216 8867
32 216 8868
32 329 8382
+48 500 634 000
biuro@bps.info.pl
Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie "znakami towarowymi") umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów. Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.
Go to top